<

Neden Bergama?

AMBALAJ İHTİYACINIZA TEK NOKTADAN ÇÖZÜM

Plastik Enjeksiyon (PP / IML & PS), Termoform ve Şişirme teknolojilerini aynı çatı altında toplayan, müşteri taleplerine tek kanaldan farklı ambalaj teknolojileri ile çözüm üretebilen Türkiye’deki tek firmadır.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Süt ürünleri, bal, çikolata ve şekerleme, lokum, kuruyemiş, sütlü tatlılar, helva ve zeytin gibi geniş bir alanda Türkiye’nin lider ambalaj üreticisidir.

Ihtiyacınız ne olursa olsun, Bergama’da bir çözümü var.

INNOVATİF ÜRÜNLER, AR-GE ODAKLI BÜYÜME

Bir gıda ürününün satışında ürünün kalitesi kadar ambalajın tasarımı, işlevselliği ve kalitesi de aynı derecede önemlidir. İyi bir ambalaj ürünü koruması, kolay kullanılabilme özelliklerinin olmasının yanında tasarımı ile de ürünü anlatmalı, ürüne kişilik vermeli ve tüketicide farkındalık yaratmalıdır; böylelikle satışı arttırmalıdır. Bu amaçla firmamız Ar-Ge laboratuvarı, tasarım atölyesi ve kalıphanesi ile müşterilerine en uygun ürünleri üretmekte, geliştirdiği ürün, teşhir standları ve separatörler ile sizleri rakiplerinizin önüne taşımaktadır.

Firmamız Türk Patent Enstitüsü nezdinde yüzden fazla endüstriyel tasarım tesciline ve faydalı modele sahiptir.

YÜKSEK KALİTE VE HİZMET STANDARDI

45 yılın birikimi, yaygın yurtiçi satış ağı ve birçok ülkedeki distribütörleri ile çalıştığı firmalara ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulamakta ve bu anlayış ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pek çok lider kurumsal ve aynı zamanda yerel şirketin temel, güvenilir iş ortağıdır

ISO 9001:2000 sertifikasına sahip Bergama, toplam kalite anlayışına üst düzeyde önem vermektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

Gücümüzü sizlerden ve içinde yaşadığımız Dünya’dan aldığımızın bilincindeyiz. Sosyal sorumluluk projelerimiz ile içinde yaşadığımız topluma, karbon salımını düşüren çevreye duyarlı üretim modelimiz ile de Dünya’mıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz.